×

SZG Yazılım

  • TELEFON: +90 212 601 07 94
  • WHATSAPP: +90 530 565 97 94
  • EMAIL: info@szg.com.tr
  • ADRES: SZG YAZILIM Şenlikköy Mah. Tezgel Sok. No:8 D:4, 34153 Bakırköy/İstanbul

Arıza

Bir arıza kaydı girişinden bitirilme sürecine kadar olan süreçte ; Arızanın geldiği anda sizing ördüğünüz bilgiler EN SON BAKIM BİLGİLERİ ile potansiyel probelemlerin önüne geçersiniz, Hangi personelinizin ilgili asansöre gideceğini haritadan görerek yönelendirebilir. Arzu etmeniz halinde arıza kaydının alındığı giderildiği bilgilerini sms olarak aktarabilirsiniz. Buraya kadar ofisinizle alaklı iken mobil tarafındaki videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz. Personeliniz arıza yapamayacağını bildirebileceği gibi havuz sistemi ile arzu eden personeliniz arızaya müdahil olabilir. Üstelik tüm bunları yaparken analiz kodlarına kadar telefonda giriş yaparak kolayca halleder.Gelişmiş analiz imkanları ile en güzel veriyi sunarız. Belki de beğenmesiniz bu durumda analiz argümanları elinizde olduğundan beğendiğiniz grafik ve analiz metodlarını uygulamanıza imkan tanıdık. Artık hayal gücünüz ile sınırlandırıldınız.


TAKILAN VEYA DEĞİŞTİRİLEN PARÇALARI STOKLARDAN ÇEKTİREBİLİRSİNİZ VEYA STOKLARINIZDA OLMAYAN MALZEMELERİDE İLGİLİ SATIRDA GÖSTEREBİLİRSİNİZ.

ARIZAYI KABUL EDEN PERSONELİN İLGİLİ ASANÖRDE NE İŞLEM YAPTIĞINI VE HANGİ MALZEMELERİ DEĞİŞTİRDİĞİNİ OFİSİNİZDE GÖZLEMLEYEBİLİRSİNİZ.

PERSONEL AÇILAN EKRANDA GÖREVİ KABUL ETTİĞİNİ VEYA EDEMEYECEĞİNİ GİREBİLECEĞİNİ BİLDİREBİLİYOR. KABUL ETMEME DURUMUNDA BAŞKA BİR PERSONELE YÖNLENDİRME YAPABİLİRSİNİZ.

ARIZA KAYDI GİRİLDİĞİNDE MOBİL UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN ÇALIŞANLARA BİLDİRİM DÜŞÜYOR.