×

SZG Yazılım

  • TELEFON: +90 212 601 07 94
  • WHATSAPP: +90 530 565 97 94
  • EMAIL: info@szg.com.tr
  • ADRES: SZG YAZILIM Şenlikköy Mah. Tezgel Sok. No:8 D:4, 34153 Bakırköy/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

SZG Asansör, sürekli değişen ve gelişen asansör pazarında sektörün ihtiyaçlarını analiz edip,müşteriye özel çözümler sunar. Amacımız, asansör firmalarının sektördeki değişimlere adapte olmasına yardımcı olmak ve bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti ve harcayacağı zamanı en aza indirmeye çalışmaktır.

1995  yılından bugüne kadar sektörümüzde 1000’in üzerinde firmaya asansör tasarım programız (ASCAD) , muhasebe ve yönetim çözümlerine yönelik olarak SZG Bakım programları ile hizmet vermekteyiz.

Amacımız çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla takım ruhu içinde çalışarak müşteri talep ve ihtiyaçlarının ötesine geçen ürün ve hizmetlerimizi sektörün bir adım ötesinde tutmak ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktır. Uzmanlaştığımız ve tek işimiz olan asansör sektöründe, asansör taahüt - bakım firmaları için asansör tasarımından CE belgelendirmeye (güvenlik kompenantları dahil),  muhasebe ve bakım programına kadar A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her şeyi ve fazlasını gerçekleştiriyoruz. Sizler ile çıktığımız bu yolda bir çok firma ile ticari dostluklarımızı devam ettiriyoruz. Nice güzel çalışmaları beraberce bitirebilme dileği ile.....